Uporządkuj swoją sportową garderobę na jesień

Zastanawiałyście się dlaczego wraz z nadejściem jesieni mówi się o jesiennych porządkach? Często chodzi mi to po głowie i doszłam do wniosku, że nadchodzi wtedy taki czas, który potrzebuje pewnego rodzaju zastanowienia nad sobą i swoim życiem. Jeśli już to sobie poukładamy w głowie, dostajemy potężnego kopa, który pcha nas do uporządkowania reszty zakamarków swojego życia – w tym mieszkania i zawartości szafy. A Ty jak rozgryzłaś ten termin? Może według Ciebie oznacza zupełnie coś innego?

Porządki zacznij od… głowy

Przygotowując się do porządków zacznij od rozmyślań. Pomyśl, czy to, jak w tym momencie wyglądasz, co osiągnęłaś i jak wygląda Twoje życie – czy to Cię zadowala? Jeśli tak, super! Jestem z Ciebie dumna i gratuluję! Jednak jeśli odpowiedziałaś przecząco zastanów się co chciałabyś zmienić. Czy jest to kwestia wyglądu, czy podejścia do pewnych rzeczy. Jeśli wyglądu – jest to jedno z łatwiejszych zadań, które musisz zacząć realizować. Określ sobie siebie taką, jaką chciałabyś oglądać. Zastanów się, czy nie pasuje Ci rozmiar ubrań, czy ich styl. Dopiero z taką wizją zabierz się do robienia porządków w swojej szafie.

Selekcja

Po dokonaniu selekcji w kwestii ubioru codziennego warto zajrzeć także do szafki ze strojami sportowymi. Oczywiście są neutralne legginsy, czy koszulki, które będą pasować do wszystkiego, niezależnie od trendów, które nadchodzą. Jednak warto zwrócić uwagę również na rozmiar – jeśli znacząco schudłaś, niektóre ubrania zwyczajnie będą na Tobie wisieć – owszem, warto zostawić je, aby porównać efekty ćwiczeń i motywować się w dalszym ciągu, jednak z drugiej strony takie ubrania jedynie zajmują miejsce w szafie.

Dodatkowo, niektóre spodenki, czy koszulki, które kiedyś uważałaś za najpiękniejsze mogą przyprawiać Cię o zawroty głowy i chwilę zwątpienia we własny gust. Takich rzeczy również radziłabym się pozbyć, aby nie wywierały wyrzutów sumienia przed kolejnymi treningami 🙂

Moda na ćwiczeniach

Co więcej, jeśli lubisz podążać za modą, również tą sportową, warto zwrócić uwagę co będzie królowało tego sezonu, a co stało się passe. Pozbądź się również uszkodzonych ubrań, które bardzo lubisz, ale wiesz, że już ich nie założysz. Co prawda dziurawe dżinsy nadal są modne, jednak dziurawe legginsy już niekoniecznie ;).

A Ty na co zwrócisz uwagę biorąc się za jesienne porządki?

 

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*