Siłownie zewnętrzne – małe gminy stawiają na sport!

Siłownie zewnętrzne stają się coraz bardziej popularne – mają już mnóstwo fanów na całym świecie. Coraz więcej polskich gmin – zarówno dużych, jak i tych małych, stawia na inwestycje propagujące sport i zdrowy styl życia.

gmina alwernia silownie zewnetrzne

Siłownie zewnętrzne to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Na dworze jest coraz cieplej, więc ludzie zaczynają wychodzić ze swoich domów, aby rozruszać mięśnie po długiej zimie. O ile w dużych miastach nie brakuje profesjonalnych obiektów sportowych, gdzie można spokojnie potrenować, o tyle w mniejszych gminach przeważnie trudno znaleźć takie miejsce. Na szczęście to wszystko zaczyna się zmieniać – przykładem jest gmina Alwernia.

Gmina Alwernia – siłownie zewnętrzne dla mieszkańców

Gmina Alwernia to gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie chrzanowskim. Siedzibą władz jest miasto Alwernia, które liczy ok. 3500 mieszkańców. Już niedługo w pięciu sołectwach tej gminy powstaną profesjonalne, dobrze wyposażone siłownie zewnętrzne. Wykonawcą tej inwestycji będzie firma Fit Park z Torunia, która specjalizuje się w projektowaniu, wyposażeniu i montażu siłowni zewnętrznych. Termin wykonania zlecenia ustalono na 29 czerwca 2018 roku. Burmistrz gminy Alwernia – Tomasz Siemek – zdołał pozyskać środki zewnętrzne na realizację tej inwestycji, które pokryją aż 60% wszystkich kosztów.

silownie zewnetrze

Małe gminy stawiają na sport

Miło słyszeć o kolejnych sportowych inwestycjach w małych gminach, które propagują wśród mieszkańców aktywność fizyczną. Siłownie zewnętrzne to miejsce, gdzie można wykonać kompleksowy trening całego ciała przy użyciu profesjonalnego sprzętu – a to wszystko w towarzystwie natury i świeżego powietrza! Warto dodać, że te obiekty są darmowe, więc każdy, o każdej porze dnia i nocy, może z nich korzystać. Gmina Alwernia, decydując się na taką inwestycję, zapewniła swoim mieszkańcom nie tylko obiekty do aktywnego spędzania wolnego czasu, ale również miejsce, gdzie z powodzeniem można spotkać się z przyjaciółmi. W małych gminach często brakuje właśnie takich miejsc, które zachęciłyby mieszkańców do wyjścia z czterech ścian.

Gmina Alwernia stanęła na wysokości zadania – dzięki firmie Fit Park już niedługo młodzi i starzy będą mogli cieszyć się z nowych sportowych obiektów. Obyśmy słyszeli o coraz większej liczbie takich inwestycji. Siłownie zewnętrzne to przyszłość aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Wykonawcą wyżej opisanego projektu jest firma Fitpark, która oferuje nie tylko pomoc przy projekcie, dostarcza niezbędne urządzenia, ale także zapewnia montaż sprzętów do aktywnej rekreacji. Siłownie zewnętrzne wykonane przez Fitpark charakteryzują się doskonałą jakością, a także dopasowaniem do każdego użytkownika.

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*