Siła kolorów w modzie fitness!

Czy da się połączyć modę i aktywność? Oczywiście, że tak! Kolorowy strój na fitness to obowiązkowy element każdej kobiety! Przeczytajcie dlaczego!

 
Idąc na siłownie, nie koniecznie musisz sięgnąć po czarne legginsy i szeroką koszulkę w smutnych odcieniach! Wręcz przeciwnie! Pokaż innym, że aktywność to zabawa, ogrom optymizmu i tysiące endorfin! Kolorowa moda na salach fitness i w siłowaniach pobudza do ćwiczeń i daje energetyczny zastrzyk energii! Tak nie wiele potrzeba, by zmotywować się do działania. Intensywne pomarańcze i soczyste żółcie, a może neonowy róż i kolory fluo? Strój na fitness to połączenie radosnych barw i kolorystyczny miks, który od razu poprawi Ci na strój!

Kolory w modzie fitness

Radosna purpura czy szalony błękit? A może połączenie tych dwóch, a do tego intensywna zieleń? Czemu nie! Moda na kolory na salach fitness nie zna granic. Jedno jest pewne – musi być kolorowo, radośnie i pobudzająco. Żywe kolory to barwy optymistów! Nie koniecznie musisz sięgać po wyszczuplającą czerń i zwykły, szary T-shirt. W fitnessie rządzi kolor! Nie zdajesz sobie sprawy jak kolory wpływają na nasze samopoczucie i jaką magiczną siłę w sobie mają! Badania udowodniły, że kolory mają wręcz leczniczy wpływ na nasz organizm, wystarczy więc dobrać odpowiedni, by czuć się lepiej.

Kolory w modzie fitness

W powszechnym przekonaniu ciemne kolory uznane są za depresyjne. Czarny, szary i smutne beże nie wywołują u nas pozytywnych emocji. Z kolei, barwy takie jak żółty czy różowy sprawiają, że od razu uśmiech gości na naszej twarzy. Naukowo udowodniona także, że idealnym kolorem terapii odchudzających jest niebieski, zaleca się by jeść na niebieskich talerzach i wszędzie gdzie się da wprowadzać błękitne odcienie! Dlaczego wiec nie założyć niebiskich szortów na siłownię? Pomarańczowy to kolor inspirujący, przywraca radość, pobudza do działania i poprawia nastrój, a żółty daje ogrom pewności siebie! Wybierajcie odcienie fluo i inspirujcie innych do aktywności fizycznej!
 
Rutynę i szarość, dominację czerni i stonowanych kolorów przełamy intensywnymi barwami na siłowni!

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*