Rękawiczki do smartfona

 Rękawiczki to obecnie nieodłączny element codziennej stylizacji. To nie tylko dodatek dla pięknej kreacji, ale również ważny element naszego stroju przeznaczonego do biegania.

Rękawiczki – w zimie nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek wyjścia bez nich. Szalik i rękawiczki to mój zimowy must have! Jednak… nie wyobrażam sobie również wyjścia bez telefonu. A wiadomo, że telefon i rękawiczki niekoniecznie idą w parze. Dotykowe ekrany utrudniają nam korzystanie z naszych ukochanych smartfonów.

rękawiczki-do-smartfona

Gadżet dla każdego

Wydaje się, że takie gadżety są stworzone dla młodych, ambitnych, którzy spędzają czas z nosem w telefonie. Jednak niekoniecznie. Rękawiczki mają za zadanie chronić nasze dłonie przed zimnem, a ich dodatkowa opcja, która pozwala na jednoczesne korzystanie z telefonu sprawia, że zyskują coraz więcej miłośników.
Dlatego rękawiczki do smartfona, mogłoby się wydawać, że są świetnym gadżetem dla osób w wieku 15-40 lat. Jednak może to być świetny prezent, czy zakup dla osób w każdym wieku. Obecnie również starsi korzystają z telefonu, zabieramy go ze sobą wszędzie – nawet na jogging, dlatego warto zadbać nie tylko o odpowiednią temperaturę dla naszych dłoni, ale również o wygodę użytkowania.

rękawiczki-zima

Do koloru, do wyboru

Wydawać by się mogło, że rękawiczki do smartfona to nudny dodatek. Przydatny, jednak kojarzący się z szarością i brakiem charakteru. Tutaj muszę Was zaskoczyć. Zarówno w sklepach, jak i w sieci można znaleźć rękawiczki w różnych kolorach, połączeniach odcieni, a także z ciekawymi wzorami, czy dodatkami – typu pompony, czy naszywki. Wszystko zależy od preferencji osoby, która będzie z nich korzystała. Każdy znajdzie coś dla Ciebie.
Dodatkowym atutem jest cena rękawiczek do smartfona. Najtańsze można zdobyć już od… 5 złotych! Jednak uważam, że warto wydać odrobinę więcej pieniędzy, aby cieszyć się trwałością rękawiczek na dłużej 😉

rękawiczki-smartphone

Jak to działa?

Rękawiczki do smartfona są skonstruowane w ten sposób, że posiadają specjalne końcówki na palcach, z których najczęściej używa się do obsługi smartfona – na kciuki, palcu wskazującym oraz środkowym. Opuszki tych palców najczęściej pokryte są innym materiałem (który często różni się też kolorem). Materiał ten sprawia, że rękawiczki nadal utrzymują ciepło dłoni, jednak na tych konkretnych palcach pozwalają przekazać ciepło naszego ciała na ekran telefonu, dzięki czemu możemy go bez problemu obsługiwać bez konieczności zdejmowania rękawiczek.

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*