Nuda w łóżku? Gra wstępna na treningu!

Starasz się utrzymywać zdrowy tryb życia, sama przygotowujesz posiłki i wyszukujesz przepisy na fit desery, którymi zaskakujesz swojego partnera? A on zasiada do serialu z paczką chipsów, tabliczką czekolady i zimnym piwem? Całe starania i tygodnie ćwiczeń idą na marne, bo takie seanse zdarzają się coraz częściej. A gdybyś zaraziła chłopaka swoją pasją? Przecież niechętnie spogląda jak oglądają się za Tobą umięśnieni faceci, a Ty przeglądasz takich samych na instagramie – on także może zostać Twoim prywatnym drwalem!

Początek wspólnej przygody

Jeśli czujesz, że Wasze drogi ostatnio się rozchodzą, spędzacie ze sobą coraz mniej czasu, a na dodatek czujesz, że nie pociągasz już swojego mężczyzny spróbuj wyjść z inicjatywą wspólnych treningów. Jak go do tego namówić? Powiedz, że chcesz się wziąć za siebie, ale nie wiesz jak. Zaproponuj, że może on pokaże Ci jak używać tych wszystkich skomplikowanych urządzeń na siłowni oraz jaką technikę powinnaś przyjmować. Propozycja rzucona w taki sposób połechce jego ego, a jako samiec alfa będzie chciał Ci udowodnić, że to właśnie nikt inny, a on sam pokaże Ci jak powinnaś wykonywać ćwiczenia i to właśnie on zna się na tym najlepiej! Dodatkowo będziesz mogła jeszcze bardziej go do siebie przyciągnąć i ukazać podziw i zaskoczenie – skąd on to wszystko wie?

Zbliżcie się do siebie na wspólnym treningu

Wasze życie intymne już nie jest tak namiętne, jak bywało jeszcze parę tygodni temu? Spokojnie, każdy związek przeżywa swoje gorsze chwile, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, czy ten czas trochę podsycić i kusić swojego faceta!

Uwierz, że to właśnie wspólny trening, jego wzrok skupiony na Twoich pośladkach, a także podziw za Twój upór i głodny wzrok innych mężczyzn na siłowni sprawi, że Twój facet znowu nabierze na Ciebie ochotę. Ty podziwiasz jego za wiedzę, on Ciebie za pracę z ciężarami. Oboje jesteście zadowoleni, patrzycie na siebie jak na początku, a to ma odzwierciedlenie w Waszym życiu łóżkowym. Jako, że próbujecie czegoś nowego – wspólnych treningów, to w łóżku również możecie wykazać się kreatywnością i spróbować czegoś, czego do tej pory nawet sobie nie wyobrażaliście!

Czasami nawet seksowna, czerwona bielizna nie przyniesie tak spektakularnych efektów jak dobry trening wykonany wspólnie ze swoim partnerem. Zaskoczona? Spróbuj i przekonaj się sama!

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*