Legginsy push-up, hot or not?

Twoje pośladki nie wyglądają jak piękne, dojrzałe brzoskwinki? Nie przypominają nawet jędrnego pomidorka? A podczas przeglądania instagrama, z zazdrością zerkasz na wytrenowane, kobiece sylwetki

Dlatego z uporem wykonujesz coraz to bardziej zróżnicowane ćwiczenia, zapisujesz filmiki, na których fit trenerki pokazują jak ćwiczyć, by cieszyć się kształtną pupą. Jednak hektolitry wylanego potu nie przynoszą rezultatów, a Ty znowu na plaży czujesz się jak deska. Zaczynasz się zastanawiać w jaki sposób wspomóc naturę i myślisz o bardziej diametralnych zmianach?

Nie takie zdjęcia piękne, jak się wydaje

Nadchodzi ten czas – nuda, smutek i bezsenność, kiedy to telefon okazuje się Twoim sprzymierzeńcem. Przeglądasz losowe zdjęcia, lajkujesz, bo też chciałabyś wyglądać jak kobiety, które zyskują dziesiątki tysięcy serduszek, followersów i komentarzy. Jednak poprawię Ci trochę nastrój! Nie warto zamęczać się takimi obrazkami – nie wszystkie są prawdziwe 😉 Często są tworzone fikcyjne konta, na których publikowane są przerobione zdjęcia. Pośladki pięknie zaokrąglone i wystające na 30 cm mało kiedy są prawdziwe. Często jest to kwestia odpowiedniej pozy, która powiększy pośladek, a także… przeróbek zdjęć w programach graficznych. To przez takie zmiany, my zwykłe kobiety, popadamy w niezadowolenie i i kompleksy. Porównując się do wyidealizowanych i zmienionych w programach ciałach kobiet traci poczucie własnej wartości, pewności i zadowolenia z siebie. A chodzi o to, aby czuć się dobrze we własnym ciele, nie ważne, czy waga zadowala, a mięśnie są widocznie na każdym kawałku ciała! Jesteśmy piękne pomimo to!

Jak pomóc naturze?

Zarówno na jędrność, jak i kształt swoich pośladków możesz wpłynąć poprzez odpowiednie ćwiczenia. Pamiętać musisz również o trzymaniu się zdrowych nawyków żywieniowych! Bez tego żadne ćwiczenia nie przyniosą efektów, które chciałabyś podziwiać. Jeśli jednak ani ćwiczenia, ani dieta nie pomogą możesz zaopatrzyć się w specjalne legginsy push up! Tak, istnieje coś takiego i na dodatek cieszy się ogromną popularnością, również w świecie fit! 😉 Nie myśl, że te piękne, umięśnione i szczupłe kobiety na co dzień cieszą się idealnym ciałem. Pomagają sobie jak mogą, operacjami, a także specjalnymi ubraniami uszytymi w odpowiedni sposób, aby perfekcyjnie wyeksponować odrobinę za małe krągłości. Inne posuwają się o krok dalej, ubierając spodnie z wkładką żelową, której zadaniem jest jeszcze większe powiększenie krągłości!

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*