Kołczan prawilności, czyli nie taki diabeł straszny jak go malują!

Spokojnie, nie o typowych Sebach dzisiaj mowa, a o ich nieodłącznym atrybucie – czyli o nerkach. Dres, tak zwana czapka wpier*****, bluza JP na 100% i oczywiście kołczan prawilności to obraz typowego Seby.

Pewnie zastanawiacie się po co pisać o tym na blogach sportowych? Jednak właśnie Wam, sportowym freakom nerka przyda się bardziej, niż niejednemu Sebie 😉

Co to jest?

Kołczan prawilności, inaczej zwany nerką – co to jest i do czego jest mi potrzebne? Pewnie zadajesz sobie to pytanie, a odpowiedź będzie zaskakująca. Nerka, czyli mała torebka, której nie musimy nosić na ramieniu i pilnować, żeby nie spadła. Nie waży dużo, jest mała, ale wystarczająco pojemna – dzięki temu nie obciąży Cię zbytnio, a najważniejsze rzeczy możesz mieć zawsze przy sobie.

Dla kogo?

Nerka to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność, a jednocześnie muszą zawsze mieć przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy i ograniczają się do minimum. Dzięki niewielkiej pojemności zmieścisz do niej portfel, telefon, chusteczki, klucze, ciastko i kilka innych drobnych elementów.

W jakich sytuacjach?

Potrzebna będzie głównie podczas aktywności fizycznej – idziesz biegać, jeździć na rowerze, czy rolkach, a musisz zabrać ze sobą klucze? Wybierasz się na trening, a czekasz na ważny telefon? A może idziesz do pracy i nie możesz mieć przy sobie torby, czy plecaka? W takich przypadkach nerka to idealne rozwiązanie, ponadto okaże się przydatna również na wycieczkach i koncertach!

Co mnie do niej przekona?

Głównie to, że jest poręczna, możesz zabrać ją wszędzie. Zazwyczaj posiada kilka przegródek – w mniejszej, bardziej ukrytej schowasz dokumenty i klucze, a w większej chusteczki i inne, mniej kosztowne skarby.

Dodatkowo, regulowana długość paska pozwoli Ci dostosować obwód do swoich gabarytów i sprawi, że poczujesz się bezpiecznie mając najpotrzebniejsze rzeczy zawsze pod ręką. Nie musisz się martwić, że ktoś w zatłoczonym miejscu otworzy Ci plecak i wyjmie portfel – w przypadku nerki masz ją przed sobą!

Nie czekaj, znajdź swoją idealną nerkę!

Szeroki wachlarz kolorów i wzorów pozwoli Ci dostosować wybór najlepszej nerki do sytuacji, w której będziesz z niej korzystać. Jeśli wybierasz nerkę na trening – wybierz taką, która będzie się dobrze trzymać, a kolory będą pasować do Twoich sportowych outfitów. Jeśli wybierasz kołczan na wycieczki i koncerty, poszalej z kolorami – wtedy nawet, gdy przez przypadek zostawisz ją na trawie – z łatwością odróżnisz ją od pozostałych i ułatwi Ci to poszukiwania!

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*