Gadżety kobiety – monitor fitness TomTom Touch

Podczas ćwiczeń brakuje Ci wielofunkcyjnego urządzenia, które będzie kontrolowało wszystkie procesy, a na dodatek gwarantowało swobodę ruchów i dało możliwość kontroli całego otoczenia?

Wielofunkcyjny smartband, czyli TomTom Touch to idealne rozwiązanie dla aktywnych kobiet, które chcą jeszcze większej efektywności podczas ćwiczeń. Rynek elektroniczny pełen jest rozwiązań ułatwiających każde treningi. Zegarek Fitness od Tom Tom to wszystko, czego potrzebujesz, aby ruch był jeszcze bardziej efektywny.


 
Aktywność pod kontrolą
Funkcje fitness trackera, dotykowy ekran, pomiar tkanki tłuszczowej, czujnik tętna, powiadomienia z telefonu i wiele innych funkcjonalności, by sportowy tryb życia nabrał jeszcze lepszego znaczenia! Intuicyjna obsługa TomTom Touch sprawia, że za przyciśnięciem jednego przycisku możesz zmierzyć ilość tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej, dzięki czemu każdy trening pozwoli na analizę pracy Twoich mięśni i dobór ćwiczeń tak, by osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Wbudowany czujnik tętna w monitorze umożliwia jego pomiar przez cały okres aktywności, a dzięki aplikacji MySports określisz tętno spoczynkowe. Tom Tom Touch to Twój prywatny trener fitnessu, który jest zawsze pod ręką. Mierz spalone kalorie, przebyty dystans, dawki snu czy kroki, które zrobiłaś w ciągu dnia.
 
Stylowy gadżet dla aktywnej kobiety
Innowacyjna technologia została zamknięta w stylowej obudowie. Tom Tom Touch swoim designem podbił serca nie jednego sportowca, a dodatkowo jego funkcjonalność zdumiewa. Gadżet na rękę dostępny jest w czterech kolorach – czarnym, błękitnym, granatowym oraz czerwonym, by wybrać ten najbardziej odpowiadający Twoim upodobaniom. Monitor fitness dzięki możliwości synchronizacji z telefonem przesyła powiadomienia o połączeniach oraz SMS-ach, a aplikacja MySport pozwala na analizę wyników i wydolności na swoim telefonie! TomTom Touch to idealne rozwiązanie dla aktywnych i stylowych kobiet!

Idealna sylwetka, dobra kondycja i atrakcyjny design – wszystko w małym gadżecie na rękę!

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*