Darmowe treningi – czy to możliwe

Wiele z nas pyta co zrobić, aby poczuć się lepiej? Co sprawi, że będziemy wypoczęte i pełne energii pomimo spędzonego całego dnia w pracy lub na uczelni?

Odpowiedź wcale nie jest taka trudna! Na wszystkie pytania można odpowiedzieć jednym: aktywność fizyczna! I nie jest wytłumaczeniem to, że pogoda nie sprzyja lub portfel świeci pustkami. Dla chcącego nic trudnego, bowiem najpierw trzeba zmienić swoje nastawienie!

Darmowe treningi

Jeśli już dotarło do Ciebie, że samopoczucie zależy również od tego jak się ruszasz, to najważniejszy krok już został zrobiony! Gratuluję! Teraz czas na kolejny. Jak można ćwiczyć nie tracąc przy tym ani grosza? Najlepsze rozwiązania okazują się być najprostszymi – w domu! Nie dość, że zyskujemy pieniądze, które musiałybyśmy wydać na karnet na siłownię lub fitness, to nie czujemy się skrępowane w towarzystwie wysportowanych i smukłych ciał. Możemy w spokoju poćwiczyć w takim tempie, jakie nam odpowiada, a także nie jesteśmy uzależnione od godzin otwarcia klubu.

Darmowe treningi

Najważniejsze, abyś zdecydowała jaki jest twój cel, a później wybrała plan treningowy. Jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu najlepszym rozwiązaniem będą treningu cardio oraz interwały. Raz na jakiś czas dla urozmaicenia i nabrania mięśni dołącz treningi siłowe. Jeśli jesteś typem osoby, która dużo je, a w ogóle nie tyje i masz dość tego, że ubrania na tobie wiszą – wybierz trening siłowy i wzmacniający. Jeśli podoba ci się twoje ciało, a po prostu chciałabyś zacząć żyć zdrowo – przeplataj wszystkie rodzaje treningów i wybieraj te, na które akurat masz ochotę.

Darmowe treningi

Przed rozpoczęciem ćwiczeń przygotuj sobie plan treningowy – rozpisz ćwiczenia, wydrukuj obrazki lub po prostu włącz filmik z Internetu, na którym jest pokazany cały trening jaki masz zamiar wykonać. Jeśli będziesz miała przygotowane ćwiczenia jeszcze bardziej zmotywuje cię to do działania.
Jeśli wyznaczysz sobie cel i przygotujesz ćwiczenia wyznacz dni treningowe – nie katuj się każdego dnia – przynajmniej nie od początku przygody z fitnessem, nie rób też za długiej przerwy – im dłuższa, tym większe lenistwo cię ogarnie. Najlepszą motywacją będzie wyznaczenie też konkretnej godziny ćwiczeń, wtedy nie będziesz go ciągle przekładała. I zawsze pamiętaj, by mieć przy sobie wodę! Gotowa do treningu? Zaczynamy!

Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*